Du skal have et aktivt medlemskab
for at se denne video.

Log ind eller


Prøv 7 dage gratis

– herefter 129 kr/md. Opsig når som helst.

Den vækkende - luft
1-2
15 min
Ayurveda & De Fem Elementer, Energi & vitalitet, Morgenyoga
Åndedræt

Planlæg praksis   Tilføj til playliste

Den vækkende - luft

Hrönn
15 min Hatha

Start dagen på den rigtige tone med denne blide sekvens, som giver dig en stolt og rank kropsholdning, og som gør dig klar til at møde verden.

Sæt dig denne intention, inden du går i gang: 'Jeg ærer min krop som den fantastiske gave, den er, og jeg bevæger mig med respekt for dens muligheder og begrænsninger”.

Mangler du en yogamåtte, en yogabolster, en blok eller andet udstyr til din praksis? På YogaStream Shop finder du det lækreste yogatøj og yogaudstyr, og som medlem af YogaStream får du 25% rabat på det hele. Se mere her


(20)
Niveau 0-3
Den beroligende – æter

20 min Restorativ Yoga med Hrönn Kold Sigurðardóttir

Denne sekvens er god at lave om aftenen eller på et tidspunkt, hvor du har brug for at finde ro og...
(17)
Niveau 1-2
Den åbnende - vand

30 min Vinyasa med Hrönn Kold Sigurðardóttir

Brug denne sekvens, når du trænger til at få åbnet op - fysisk og mentalt. Vi arbejder især på...
(29)
Niveau 1-2
Den groundende - jord

20 min Vinyasa med Hrönn Kold Sigurðardóttir

Denne sekvens hjælper dig til at stå stabilt - til at bygge et fundament i din krop og i dit liv,...

Følg os på Instagram